Viessmann Klima Servisi

Viessmann Klima Servisi

Satın almış olduğumuz teknolojik araç ve gereçlerin uzun ömürlü olması ve çalışmasından memnun kalmamız için belirli dönemlerde kontrol edilmesi gerekmektedir. Özellikle insan sağlığını birebir etkileyen klima gibi ürünlerin düzenli kontrolüne ayrıca önem verilmesi gerekmektedir. Firmamız Viessmann klima servisi hizmetini uzman personeliyle beraber 7/24 servis anlayışıyla müşterilerine sunmaktadır. Klima bakım ve kontrolünün düzenli yapılması olabilecek bir arızanın önüne geçilmesini sağlarken ayrıca insan sağlığı içinde çok önemlidir.

Klima Bakım Ve Kontrolü

Klima evlerimizin ve iş yerlerimiz için büyük konfor sağlamaktadır. Fakat klimaların belirli zamanlarda kontrol edilmesi gerekmektedir. Özelikle yaz ve kış dönemlerinde klimaların genel bakımının yapılması enerji tasarrufu açısından ve insan sağlığı için çok önemlidir. Çünkü klimada yer alan filtrelerin tıkanması ve tozlanması yani kirlenmesi solunan havanın kirlenmesine sebep olur. Ayrıca klimanın ısıtma ya da soğutma görevini tam olarak yerine getirememesine  sebep olur. Bu durum sizin klimanın derecesini artırmasına neden olacaktır. Hem sağlığınızı hem de  bütçenizi etkileyecek olan bu olumsuz durumlarla karşılaşmamak için klima bakım ve kontrolünün yaptırılması gerekmektedir.

Uzman kadromuz klima bakım ve kontrol işlerini kısa sürede evinize gelerek gerçekleştirmektedir. Siz de Viessmann klima servisi hizmetini  deneyimli bir ekipten almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Viessmann Klima Servis Hizmeti Fiyatları

Firmamız bakım ve kontrol işlemlerini yaparken iç ve dış ünite temizliği, filtre temizliği, kumanda kontrolü ve diğer pek çok unsurun kontrolünü sağlamaktadır.  Firmamız klima bakım ve kontrol hizmetini uzman kadrosuyla ve tam donanımlı mobil araçlarıyla yaşam alanlarınıza gelerek gerçekleştirmektedir. Farklı bir durumla karşılaşılmadığı sürece cihazların atölyeye taşınma işlemleri yapılmamaktadır. Ayrıca cihazda parça değişiminin gerekli görülmesi halinde  değiştirilen parçaların orijinal  parçalar olmasına dikkat edilmektedir.  Değiştirdiği parçalar içinse bir yıl firma garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyeti için uygun fiyat politikalarını kendine görev edinmiş firmamızdan Viessmann klima servisi hizmetini  almak isterseniz çağrı merkezi numaralarımızdan bize ulaşabilir ve randevu taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara