Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Klima bakım ve kontrolünün yapılması ısıtma veya soğutma nedeniyle oluşabilecek bir arızanın erken önüne geçilmesini sağlayacaktır. Firmamız klima montaj, bakım, arıza ve hizmetleri kalite standartlarına uygun bir şekilde yerine getirmektedir. Firmamız 444 teknik servisi olarak Arçelik klima servisi hizmetini profesyonel teknik personeli ile 7/24 müşterilerine sunmaktadır.

 

Klima Yetkili Bayisi

Klima yaşam alanlarımızın birer parçası haline gelmiştir. Büyük konfor sağlayan klimaların ancak belirli dönemlerde kontrol edilmesi gerekmektedir. Mevsim geçişi dönemlerinde klimaların genel bakım ve kontrollerinin yapılması insan sağlığı açısından ve enerji tasarrufu açısından çok önemlidir. Eğer gerekli kontroller ve bakım yapılmazsa kir ve toz kaynaklı bir arızayla karşılaşılabilir. Ayrıca klimanın toz ve kir içinde olması ortamda kötü hava solunmasına sebep olacağı için bu durum hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Hem sağlığınızı hem de ekonominizi olumsuz etkileyecek olan bu durumlarla karşılaşmamak için bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz klimanızın bakım ve kontrollerini yaparak kötü kokulardan ve bakterilerden arınmış bir cihaza tekrar kavuşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yapılan müdahaleler sonucunda tekrar temiz hava solumaya başlarsınız.

Arçelik Klima Bakım Ve Kontrolü Hizmeti

Klimada yer alan filtrelerin kirlenmesi soluduğunuz havanın kirlenmesi anlamına gelmektedir. Bu yüzden solunum kaynaklı ve mikroorganizma kaynaklı ciddi sağlık sorunları yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca filtrelerin kirlenmesi yani tıkanması ve tozlanması durumu cihazın görevini yapmasını engelleyecektir. Cihaz tam olarak soğutma veya ısıtma görevini yerine getiremediği için sürekli çalışacaktır. Fazla enerji tüketimine yol açan bu durum cihazınızın ömrünü kısaltacak ve sık sık bozulmasına sebep olacaktır. Arçelik klima servisi olan firmamız deneyimli teknik personeliyle ve donanımlı mobil araçlarıyla müşterilerimizin klima bakım ve kontrol hizmetini başarıyla yerine getirmektedir. Gerekli teknik desteği sunan firmamız hava bakım filtrelerinin temizliği, iç ünite ve dış ünite fan temizliği, kumanda kontrolü ve diğer bağlantıların kontrolü gibi pek çok işlemi büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Sizde profesyonel bir kadrodan uygun fiyat politikasıyla hizmet almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22