Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Televizyon servisi hizmeti firmamızın tecrübe edindiği bir hizmet olup olası tüm arızalar ve çözümleri ekiplerimizce bilinmektedir. Bu bilgi birikimi sayesinde televizyon arızalarını çok hızlı bir şekilde gidermekteyiz. Hızlı ve kaliteli hizmetimiz sayesinde sizler vakit kaybetmeden televizyon keyfinize kaldığınız yerden devam edebilisiniz. Lütfen arızalarda teknik servise danışmadan herhangi bir müdahalede bulunmayınız. Aksi takdirde daha yüksek maliyetli arızalara yol açabilirsiniz. Her türlü bilgilendirme için servisimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Kesintisiz TV keyfi için

Montaj Onarım 

Arıza Tespiti

_

TV’lerde en sık yaşanan arızalardan biri ekrana görüntü gelmeme sorunudur. Bütün elektrik bağlantılarının açık olmasına rağmen, görüntü gelmiyorsa teknik servis hizmetimizden yararlanarak sorunu çözebilirsiniz. Bazı durumlarda TV çalışmasına rağmen sinyal yok uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Öncelikle uydunuzun açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uydudan kanal taraması yaptığınızda sorun çözülebilmektedir. Eğer karasal yayın kullanıyorsanız anten kablolarınızı kontrol etmelisiniz. Hiçbir çözüm bulamazsanız teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sinyal Kaynağı

_

Bazı kanal yayınlarında kanallardan kaynaklanan sebeplerle kesinti yaşanmaktadır. Bu bazen yayının tamamen giderek sinyal yok uyarısı gelmesi bazen de yayında seste cızırtı, görüntüde kesiklikler olması şeklinde yaşanabilir. Bu durum kanalların yayın probleminden kaynaklanabilir. Ayrıca fırtınalı ve yağmurlu havalarda bu problemler yaşanabilir. Fırtına ve yoğun kar yağışı durumlarında TV sistemlerinizde kalıcı hasar olması durumunda 444yetkiliservisara.com olarak hizmet vermekteyiz.

Çizgi Sorunu

_

Ekranda çizgi oluşma sorununda, problemin ekrandan mı yoksa TV içerisinde yer alan bir arızadan mı kaynaklandığının tespit edilmesi gerekir. Bu nedenle doğru tespit için teknik servis desteği alabilirsiniz. Bunların dışında cihazlarınızda meydana gelecek her türlü arıza konusunda gereken desteği sağlamaktayız.

Kendi Kendine Kapanma Sorunu

Bazı televizyonlar bir süre çalıştıktan sonra kendi kendine kapanabilmektedir. Bu noktada TV’lerde bulunan kapanma saati özelliği devreye giriyor olabilir. Belli bir saatte kapanmaya programlanan TV, o saat gelince kendini kapatır. Eğer bu durum yoksa TV’de aşırı ısınma meydana gelmiş olabilir. Aşırı ısınmaya bağlı otomatik kapanma yaşanması halinde, TV’de yer alan devrelerin servisimiz tarafından kontrol edilerek ihtiyaç halinde değişimi gerekebilir.

TV Servislerimiz

Altus

444yetkiliservisara.com

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22