Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Firmamız 444 Teknik Servis olarak müşterilerine demir döküm klima servisi hizmetini 7/24  uzman ve eğitimli personeliyle birlikte sunmaktadır. Demirdöküm yetkili bayisi olan servisimiz montaj, bakım ve  arızalarda profesyonel teknik  servis hizmeti sunmaktadır.

Klima Yetkili Servisi

Klima evler ve iş yerleri için büyük bir konfor sağlamaktadır. Fakat klimanın  sorunsuz çalışması için belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekmektedir. Çünkü mevsim geçişleri klimaları olumsuz etkiler. Özellikle yaz ve kış ayları başlamadan klimanızın bakımının ve genel kontrollerinin yapılması çok önemlidir. Çünkü kirlilikten kaynaklı ciddi bir arızayla karşılaşabilirsiniz ve mikroorganizmaların bulaşma riskiyle karşılaşabilirsiniz. Bu durum hem sağlığınızı hem de bütçenizi olumsuz etkiler. Klimanızın bakımının yapılması polen, bakteri ve kötü kokulardan arınmış olarak cihazınız çalışması sağlar ve  sonucunda temiz hava solumuş olursunuz. Ayrıca  klimanın bakımının yapılması soğutma ya da ısıtma kaynaklı bir arızanın önüne geçilmesini sağlar.

Klima Bakım Ve Kontrolü

Klimanızın filtrelerinin tozlanması ve pislenmesi klimanızın saldığı havayı kirletecektir. Bu durum ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Ayırca filtrelerde meydana gelen tozlanma ve pislenme tıkanıklığa sebep olacağı için cihazınız soğutma ve ısıtma işlevini yerine getirmeyecektir ve sürekli çalışacaktır. Enerji tasarrufunun önüne geçen bu durum cihazınızın bozulmasına sebep olacaktır. Klimanızın arıza vermemesi için yetkili bir servisten yardım almanız gerekecektir. Demir döküm klima servisi olarak uzman kadromuzla tam donanımlı mobil araçlarımız yardımıyla müşterilerimiz klimalarını uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmaları için özveriyle çalışıyoruz ve gerekli olan teknik desteği sağlıyoruz.  İç ünite ve dış ünite fan temizliği, hava bakım destekleyici filtrelerinin temizliği, hava filtresi bakımı, iç fan pervanelerinin temizliği, tüm bağlantılarının kontrolü, hatlarda bir kaçak olup olmadığının kontrolü, kumanda ayarları gibi pek işlemin cihazınızı uzun yıllar kullanmanız için  Teknik Servis olarak gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Sizde donanımlı bir ekipten bütçenizi yormayacak fiyatlarla destek almak isterseniz sitemiz üzerindeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara