Daikin Klima Servisi

Klima Servisi

Daikin klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin Daikin marka her türlü klimalarının rutin  bakım, onarım, arıza, parça değişimi gibi işlemleri için  teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Daikin markalı cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını yapmak, arızasını gidermek için uzman ve teknik bir ekiple çalışmaktayız. Teknik ekibimiz işinde gayet profesyonel ve klimalar hakkında bir çok bilgiye sahiptir. Siz de hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya bu hizmetlerden faydalanmak için web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Klima Yetkili Bayisi

Klimalar uzun yıllardır hayatımızın odak noktasındadır. Hem yazın serinlemek için hem de kışları ısınmak için klimaları kullanırız. Klimaları kullandıkça ister istemez yorulan klimaların bakıma ve onarıma ihtiyacı vardır. Özellikle mevsim geçişlerinde bu bakımların mutlaka yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar sağlık açısından da önemlidir. Klimaların içerisinde biriken toz ve kir klima ortamında yayılır. Bu yayılan havayı solumak hem sağlığınızı hem de ekonominizi olumsuz etkiler. Ekibimiz bu işte son derece profesyoneldir. Ekibimiz klimanızın bakımı ve kontrollerini yapar. Bu bakım ve kontroller sonucu kötü kokulardan, tozdan temizlenmiş bir klimayla karşılaşırsınız. Bu bakım ve onarımdan sonra temiz hava solursunuz. Rutin bakımların yanı sıra her türlü arıza da yetkili firmamız tarafından tespit edildikten sona  giderilmektedir.

Daikin Klima Bakım Ve Onarım Kontrolü Hizmeti

Klimalar hayatımızın her alanında vardır. Evlerde, ofislerde yaşamın her alanında kullanıyoruz. Klimalarda yer alan filtrelerin belirli periyotlarda temizlenmesi ve bakımının yapılması sağlık açısından oldukça önemlidir. Kirli filtre demek kirli havayı solumak demektir. Kirli havayı solumak solunum kaynaklı sorunlara neden olur. Filtrelerin temiz olmaması klimadan yeterli verimi alamamanız anlamına gelir. Bu sorun ortaya çıkınca klima kendini zorlar ve fazla enerji tüketimine yol açar. Gerekli hizmetleri firmamız tarafından yaptırabilirsiniz. Bakımı yapılan klimanızla kötü koku ve bakterilerden arınmış cihazla beraber hem yazın hem de kışın keyif sürebilirsiniz. Daikin klima servisi hizmetini almak, teknik destek ve bir çok alanda sizlere yardımcı olmak için bir telefon uzağınızdayız.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22