Baymak Klima Servisi

Neden Baymak Klima?

Doğaya ve çevreye olan hassasiyeti ile marka olan, küresel ısınmaya savaş açan elektrik kullanımında cimri, ürünlerini son teknoloji ile üreten Baymak klima ile üstün ısıtma ve soğutma hizmeti alırsınız.

Gün içinde serinlemek için sürekli klima karşısında olduğumuz yaz aylarında, ya da kış aylarında üşüdüğümüzde yanından ayrılmadığımız en çok kullandığımız cihazlardan biri olan klimalar, hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Böyle olduğu için de en tasarruflu, performansı yüksek, çevre dostu, kötü kokuları hapseden, üstün teknoloji ile donatılmış, ferah ve kaliteli hava sunan, sağlam ve güçlü filtre sistemi olan, 5 yıl garantili, oldukça sessiz çalışan, estetik görünümü asla elden bırakmayan, 0.5 derecelik sıcaklık değişimini bile hisseden Baymak Klima piyasanın en çok beğenilen markalarından biri olmuştur.

Baymak Klima Servisi olarak firmamız bu kaliteli markanın duvar tipli, salon tipli ve multi split olmak üzere 3 tip klimaların, alanında deneyimli ve profesyonel teknik ekibimizle servis hizmetini sağlamaktadır.

Baymak Klima Servisi Olarak Hangi Hizmetleri Sunmaktayız?

Firmamız öncelikle orijinal yedek parça ile bakım, onarım ve tamir işlemlerini yürütmektedir. Orijinal parça kullanmamız klimalarınızın ilk aldığınız gün ki gibi sağlam ve performansı yüksek çalışmasını sağlar. Aksi halde, diğer parçalar klimanın ayarlarını bozar ve zamanla çalışamayacak hale getirir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Baymak Klima Servisi olarak firmamızda deneyimli, konusunda uzman teknisyenlerimizden profesyonel hizmet alırsınız. Çalışanlarımız önce memnun müşteri anlayışı ile klimanızı onarır, bakımını yapar ve size mükemmel şekilde teslim eder.

Cihazınız garantili olduğu için Teknik Servis olan firmamız aracılığıyla hizmet aldığınızda garanti kapsamına girerek sadece olursa, ekstralar için ücret ödersiniz. Garanti kapsamında olmayan cihazlar için ücret politikamız, cihazın sorununa, kullanılacak yedek parça bedeline ve sunulan hizmete göre değişiklik gösterir.

Firmamız Baymak Klima markasında uzun yıllardır deneyimli olduğu için klimanızın olası risklere karşı korunması ve ekibimiz tarafından öngörülebilir bozulmalara karşı önceden önlem sağlanması can ve mal güvenliğiniz için yerinde olacaktır. Klimanızın sağlıklı ve güvenli çalışması ile siz ve sevdikleriniz tehlikelere karşı korunmuş olur. Bu sayede gereksiz enerji sarfiyatı sağlamamış olursunuz.

Baymak Klima Servisi olarak firmamızda çalışan teknisyenlerimiz klimaların kullanım, bakım ve onarımı konusunda müşterilerimizi bilgilendirir ve yanlış kullanımdan kaynaklı sorunları ortadan kaldırır.

Teknik ServisGüvenilir444servisara

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22