Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

Klimalar kullanım ömrü uzun olan teknolojik ev aletleridir. Klimanız sadece arızalandığında değil bakım için de Bosch Klima Servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Kullanım ömrü olan her teknolojik alet gibi klimalarda arızalanabilir. Klimanız hangi markaysa o markaya ait teknik servisi ile görüşmeniz gerekir. Klimanızla ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda mutlaka teknik servisi arayıp bir arıza kaydı oluşturun. Gerçek klima servisleri orijinal yedek parçalar ve aletler kullanırlar. Güvenle destek alabilirsiniz.

Klima Bakımı Nedir?

Klimaların kullanım ömürlerinin uzaması için yaptırmanız gereken rutin bakımlar vardır. Bu bakımlar sayesinde havanızın daha temiz kalmasını sağlayabilir ve arıza masrafları için fazladan para ödemek zorunda kalmazsınız. Gerekli bakımlar için Bosch Klima Servisi ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. İlk olarak klimanızın size temiz bir hava sağlayabilmesi için hava filtresi ve hava akımını destekleyen filtreleri temizlemekteyiz, bu sayede bakterisiz ve kaliteli bir hava solursunuz. Hava filtreleri düzenli olarak temizlenmediğinde iklimlendirme verimi düşmektedir. Aynı şekilde hava akımını destekleyen filtrelerde düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Klima servisimizin klima bakım hizmetleri hakkında bilgi almak için https://444yetkiliservisara.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Standart klima temizliği dışında periyodik klima temizlikleri de bulunmaktadır. Periyodik klima temizlikleri kesinlikle teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Periyodik klima bakımı esnasında rutin kontroller de yapılmaktadır. İşlemin maliyeti kontrol sırasında belirlenebilir. Bu bakım esnasında soket bağlantılarının hepsi kontrol edilmiş olur. Fanlar ve pervaneler kontrol edilerek gerekli bakım yapılır. Yine periyodik klima bakımı esnasında eksik olan gaz şarjı tamamlanır. Klima bakımında, R-22 gazının seviyesi düzenli olarak kontrol edilmelidir. Periyodik klima bakımınız sırasında gazın seviyesi kontrol edilmiş olur.

Neden Teknik Servis Hizmeti ?

Her türlü bosch marka klima tamiri ve bakımı için teknik servisimizden destek hizmet alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde probleminizin giderilmesi önceliklidir. Arıza durumlarında teknik servislerden destek almanızda önem vardır. Klimanızın kullanım ömrünü uzatmak için orijinal parçalar ve aletler kullanan teknik servislerden destek almayı unutmayın.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara