Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi

Yaz günlerinde ve kış mevsiminde kullanılan klimaların zaman zaman bakımı ve tamiratı gerekmektedir. Firmamız  regal klima servisi hizmetini güvenle sunmaktadır. Regal marka klimaların montaj , bakım, parça değişimi ve tamiratı gibi işlemler için teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve usta işçilik ile sorunsuz hizmetimizi vermekteyiz. Regal marka klimaların tamirat,bakım ve montajında kullandığımız parçalar markanın orijinal parçalarıdır. Orijinal parça kullanmamızdan dolayı bakım sonrası klimanız sorunsuz çalışmaya devam edecektir. Herhangi bir arızada hızlıca firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz ivedi şekilde talebe yönelir ve regal marka klimalarınızın her türlü sorunu çözmektedir. Regal marka klimalar için her türlü yetkiye sahip olan uzman personellerle çalışmaktayız.

Regal Marka Klima Arızlarında Yetkili Servisin Önemi

Regal klima servisi yetkisiz firmalarca yapıldığında sonuç sizi üzebilir. Firmamız marka üzerindeki tecrübesi sayesinde sorunu hızlıca anlayarak en doğru çözümü size sunacaktır. Böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde günde binlerce arıza ile ilgilenen uzman ekiplerimiz regal marka klimalardaki her türlü olası arızayı ve çözümü bildikleri için size ek maliyetler çıkarmadan sorunu en düşük maliyetle çözecektir. Teknik Servis özelliğine sahip olan firmamız markanın standartlarına uygun orjinal parçalar kullanmaktadır. Bundan dolayı  arıza sonrası tamiratta klimanız daha verimli ve performansı yüksek bir şekilde çalışmaktadır.

Arıza tespit ve arıza giderilmesi gibi aşamalarda kullanılan her türlü malzeme ve işlem faturalarımızla detaylı şekilde işlenir böylece müşterilerimiz yapılan her işlemi inceleyebilir.  Regal klima servisi hattımızı arayarak her türlü sorununuzu ve arızayı anlatabilirsiniz. Ufak sorunlarda uzman ekiplerimiz telefon aracılığı ile  sorunu çözebilmektedir. Uygun fiyat üstün kalite anlayışı ile firmamız sizlere güvenle hizmet vermektedir. Teknik servisimizin kurumsal olarak tüm belgeleri mevcut olduğundan her türlü sorunda resmi olarak rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Regal marka klima arızalarında teknik servisimize ulaşmanız size zaman ve maliyetten tasarruf sağlar

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara