Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Klimalar yaz ve kış aylarında ihtiyaç duyduğumuz en önemli ev eşyalarından biri haline geldi. Bu nedenle gerek iş yerlerimiz de gerek ise evlerimizde kullandığımız klimaların bakımı ve temizliği oldukça önemli. Klimaların tam randıman ile çalışması ve uzun ömürlü olması için gerekli bakım, temizleme ve kontrol işlemleri profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Klimalar özellikle içine çektiği ve havada bulunan toz ve kirlerle dolar ve bu durum tam performansla çalışmasının önüne geçtiği gibi klimanın ömrünü de kısaltır.

Firmamız uzman personelleri ile birlikte Mitsubishi Klima Servisi hizmeti sunmaktadır. Her tip klima için montaj, bakım ve arıza işlemleri itina ile yapılır. Bunun yanında periyodik bakımlar ve yedek parça hizmeti konusunda da müşterilerimize destek verilmektedir.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Firmamız Mitsubishi Klima Servisi konusunda işinin ehli çalışanları ile üst seviyede kalite sunmaktadır. Klimalarınızın arızalanması durumunda ekiplerimiz evinize ya da iş yerinize gelerek anında müdahale yapmaktadır. Bunun yanında yapılan kontrollerden sonra gerektiği taktirde yedek parça desteği de sağlamaktadır.

Klimanın modeline göre en uygun onarım sistemi işletilmekte olup güvenilir, kaliteli ve hızlı bir müdahale hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız cihazlarınız tamiratını yapmakla kalmayıp arızanın tekrarlanmaması için de gereken özeni göstermektedir. Yapılan tüm işlemler faturalandırılmakta ve tarafınıza faturanız teslim edilmektedir. Arızların yanın sıra periyodik bakım konusunda da hizmet vermekteyiz. Klimaların 6 aylık ve yıllık bakımlarının büyük bir titizlikle yapılması gerekmektedir.

Firmamız her türlü montaj işlemi konusunda da hizmet vermektedir. Yeni alınan ya da yeri değiştirilmek istenen klimalar için montaj işlemi oldukça önemlidir. Basit gibi görünen montaj işlemi mutlaka usta ellere teslim edilmelidir. Diğer elektronik cihazlarda da olduğu gibi bu konu ile uzman kişilerin ilgilenmesi son derece önemlidir. Zira işin detaylarını tam olarak bilmeyenler tarafından klimaya müdahale edilmesi geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bu konuya azami ölçüde önem verilmelidir.

 

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara