Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Güvenliğiniz ve ekonominiz için kombi bakım ve kontrollerinin belirli dönemlerde yapılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında gelen yüksek faturalar kullanıcıların başlarını ağrıtmaktadır.  Kullanıcılar kombiden kaynaklı bir ısınma problemi yaşadıklarını bilmedikleri için  yaşam alanları istedikleri seviyede sıcak olmadıkça kombinin derecesini artırmaktadır.

Firmamız kombi bakım ve onarım hizmetini uzun yıllardır başarıyla gerçekleştirmektedir. Kombilerin arızalanma durumunu geciktirmek için ve az doğal gaz harcayarak yüksek performans sağlamak için firmamız 444 Teknik Servis ile çalışabilirsiniz . Tecrübeli ve eğitimli teknik ekibimiz 7/24 servis anlayışı ile Viessmann kombi servisi hizmetini hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir. Siz de güvenilir bir ekipten kaliteli bir hizmet almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize  ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakım Ve Onarım

Kombi bakım ve onarım işlerinin özellikle kış başlarken ve biterken yapılması gerekmektedir. Çünkü olası kombi kaynaklı bir kazanın önüne geçmek ve enerji tasarrufu için bu durum önemlidir. Viessmann kombi servisi hizmeti için  deneyimli teknik ekibimiz adresinize gelmektedir.  Kombi bakım ve onarım hizmetini sırasında ise;

  • Kombinin sıcak su kontrolleri sağlanır.
  • Kombi sensör kontrolü sağlanır.
  • Kombide yer alan filtrelerin temizliği yapılır.
  • Kombi fanları temizlenir.
  • Kombi bacası kontrol edilir.
  • Gaz kontrolleri yapılır.
  • Kombinin petekle bağlayan borularının kontrolleri yapılır.
  • Elektrik kontrolü ve diğer pek çok kontroller sağlanarak kombi kapatılır.

Yukarıda sağdığımız hizmetleri ve daha fazlasını 444 Teknik Servis farkıyla almak isterseniz biz yardıma hazırız.

Kombi Servis Hizmeti

Viessmann kombi servisi hizmetini uygun fiyat politikasıyla müşteri memnuniyeti ön plana alarak vermekteyiz. Çağrı merkezlerimizden bize ulaşıldığında ve randevu alındığında hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde kombi bakım ve onarım hizmetini yerine getiriyoruz.  Bir yıllık garanti kapsamında hizmet sunan firmamız deneyimli teknik personeliyle ve donanımlı mobil araçlarıyla gelişen yapıya ayak uydurmaktadır. Dünyada belirlenen genel standartlara göre müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sizde kombi bakım ve onarım hizmetini 7/24 servis anlayışla hizmet veren bir firmadan almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara