Regal Televizyon Servisi

Regal Televizyon Servisi

Regal marka televizyonlarınızın her türlü arıza ve sorunlarında firmamız hizmet vermektedir. Parça değişimi,bakım ve montaj işlemlerini yapmaktayız. Yetki belgesine sahip personellerimiz ve uygun fiyat işçilik ile hizmetinizdeyiz. Regal televizyonlarınızın arızalarında vakit kaybetmeden firmamızı arayarak hızlı şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Standartlarımız marka politikasına uygun olup her türlü parçalar markadan tescilli orijinal parçalardır. Arızalarda zaman kaybetmeden teknik servisimizi arayarak talepte kolayca bulunabilirsiniz. Tecrübeli servis elemanlarımız hızlıca adrese gelerek gerekli şekillerde arızayı tespit ederek titiz çalışma ile arızayı gidermektedir. Size herhangi gereksiz bir maliyet çıkarılmaz sadece arızaya neden olan sorun ve o sorunun çözülmesinde kullanılan malzemelerin ve işçiliğin maliyeti uygun bir fiyatla sunulur.

Regal televizyon servisi hizmeti firmamızın tecrübe edindiği bir hizmet olup olası tüm arızalar ve çözümleri ekiplerimizce bilinmektedir. Bu bilgi birikimi sayesinde televizyon arızalarını çok hızlı bir şekilde gidermekteyiz. Hızlı ve kaliteli hizmetimiz sayesinde sizler vakit kaybetmeden televizyon keyfinize kaldığınız yerden devam edebilisiniz. Lütfen arızalarda teknik servise danışmadan herhangi bir müdahalede bulunmayınız. Aksi takdirde daha yüksek maliyetli arızalara yol açabilirsiniz. Her türlü bilgilendirme için servisimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Regal Marka Televizyon Arızalarında Yapmanız Gerekenler

Regal marka televizyonlarınızın herhangi bir arızası durumunda telaşa ve paniğe kapılmadan teknik servisimizi arayarak ön bilgi ve destek alabilirsiniz. Lütfen servisten bilgi almadan bir işlemde bulunmayınız çünkü yanlış bir işlem televizyonunuzda daha büyük bir arızaya meydan verebilir. Servisimizi aradıktan sonra arızayı basit bir dille anlatınız. Eğer arıza ufak bir sorun ise teknik servisimizin direktifleri ile işlem yapınız. Bu işlemi yapamayacağınız şekilde ise adres bilgilerinizi vererek talep oluşturunuz. Regal televizyon servisi alanında uzman ekibimiz talep edilen adrese gelerek arızayı ilk önce tespit eder ve en uygun şekilde arızanızı giderir. Arıza giderilmesi işlemi sırasında sadece marka tescilli orijinal parçalar kullanılır. Bu şekilde arıza hızlı bir şekilde giderilir.

Teknik ServisGüvenilir444servisara

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara