Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal Beyaz Eşya Servisi

Firmamız regal beyaz eşya servisi hizmeti vermektedir. Regal marka buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi ve regal marka diğer beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri yetkili ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Firmamızı arayarak talep oluşturabilirsiniz. Oluşan talep doğrultusunda uzman Teknik Servis elemanlarımızla adrese gelerek gerekli bakımı ve tamiri yapmaktayız. Bunun yanında kullandığımız ürünler markanın tescilli parçalarıdır. Uzman işçilik ve servisimiz hizmetinizdedir. Bozulan parçaların değişimi, makinelerin rutin bakımı titiz çalışma ile yapılmaktadır. Servisimiz arayarak hızlı bir şekilde bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Regal marka beyaz eşyalar için gerekli yetkilerimiz ve belgelerimiz mevcuttur. Uygun fiyat anlayışı ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Yetkisiz servislere  itibar etmeyiniz.

Teknik Servis Hizmetlerinin Avantajları

Regal beyaz eşya servisi uzmanlık ve tecrübe isteyen bir hizmettir. Firmamız regal marka beyaz eşyaların bakımı ve tamiri için gerekli yetkiye sahiptir. Teknik Servis ile çalışmanın başlıca avantajı kullandığımız parçaların onaylı marka parçaları olmasıdır. Bu yüzden makineleriniz ilk günkü verimi ve performansı ile çalışmaya devam etmektedir. Yetkili firmamız markanın gerekliliği olan standartlara uymaktadır bu yüzden kurumsal her türlü protokole uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Olumsuz durumlarda firmamıza gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz uygun fiyat anlayışı ile çalışmayı kendine görev bildiğinden dolayı tamirat , bakım ve parça değişimi hizmetlerinde maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Beyaz eşyalarınızla ilgili sorunlarda firmamıza ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Kolayca ve hızlıca hizmet alma avantajından faydalanabilirsiniz.

Servis Hizmeti Aşamaları

Regal beyaz eşya servisi hizmetinin aşamaların ilk adımı makineniz arıza verdiğinde vakit kaybetmeden teknik servisimizi aramaktır. İlk konuşma sırasında müşteri temsilcimiz sizlere sorular sorarak makinenin arızası hakkında bilgi alır ve adres bilgilerinizi de alarak talep oluşturur. Uzman ekiplerimiz oluşan talep doğrultusunda hızlıca belirli adrese gelerek en hızlı şekilde sorununuzu çözmektedir. Sonrasında yapılan her işlem faturada detaylı şekilde belirtilir. Böylece yapılan her işlemin detayını rahatça görebilirsiniz. Servis hizmetimiz bu şekilde tamamlanmaktadır.

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara