Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo Beyaz Eşya Servisi, tüm beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, montaj gibi hizmetlerini ve bu cihazlarla ilgili tüm diğer teknik hizmetleri sunmaktadır. Servis hizmeti talep etmeniz durumunda anında Teknik Servis kapınızda.

Uzun süreler kullanılan, bakımları ve kılavuz kuralları uygulanmayan beyaz eşyalar zamanla, ilk günkü performansını göstermeyebilir. Ya da ürünün herhangi bir parçasında bozulma, kırılma, deformasyon yaşanabilir.

Bu gibi durumlarda gerek yerinde gerekirse servisimizde, yaşadığınız hizmet kaybını önlemek amacı ile teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ayrıca beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla periyodik olarak bakımlarını yaptırmanızda yarar vardır. Bu sayede daha büyük hasarlar meydana gelmeden zarar görmüş noktalar var ise tamiri yapılarak eşyalarınızın performansını koruyabilirsiniz.

Uzman Teknisyenler İle Anında Hizmet

Alanında uzman ve yaptığı işte profesyonelleşmiş teknisyenler ile aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşya arızalarında Profilo Beyaz Eşya Servisi anında yanınızda.

Eğitimlerini en iyi şekillerde tamamlamış teknisyenlerimizin sunduğu sınırsız ve kaliteli hizmet anlayışları sayesinde, en iyi hizmetleri alan müşterimizde memnuniyet ilkesi bizim için değerli. Yaptığımız işi ve müşterilerimizi son derece önemsiyor ve büyük bir keyifle hizmetlerimizi noktalıyoruz.

Neden Teknik Servis?

Firmalar, ürünlerinde yaşanan teknik sorun ve gerekli tamir işlemeleri için kişilere ya da kurumlara yetki verir. Bu uygulamanın amacı ürünün kalitesini düşürmeden ve marka değerini kaybetmeden, verdiği hizmete devam etmesini sağlamaktır. Ayrıca ürünlerin orijinal parçalarının kullanılması ürünlerin daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlar.

Servis aracılığı ile tamir edilen ürünlerde, ürünün teknik özelliklerine uygun hareket edildiği için ve ürünün orijinal halinde değişiklik yaşanmadığı için, ürün kalitesini korumaya devam eder. Ayrıca ürün performansı düşmeyeceği için ürün bozulmadan önceki hizmetini en iyi şekilde vermeye devam edecektir.

Profilo Beyaz Eşya Servisi ve tüm hizmetleri için bilgi edinmek, anında hizmet almak ve beyaz eşyalar ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulmak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara