OLEFİNİ Ankara teknik Servisi

_

 Olefini teknik Serviste Yüksek Hizmet Kalitesi

  Beyaz yaka dünyasının hayatının büyük bir kısmını geçirdiği plazaların ve plaza hayatının yaşanılabilir olmasını sağlayan önemli unsurlardan biri de havalandırma sistemi, nem kontrol sistemi, hava perdeleri ve klima sistemleridir.  Bahsetmiş olduğumuz sistemlerde yaşanılan sorunların çözümünde Olefini teknik servis tecrübeli ekibi ile müşterilerine kaliteli teknik servis hizmeti sunmaktadır.

image
image

Olefini Teknik Servis

Yukarıda saymış olduğumuz gibi plazaların, ev ve işyerlerinin can damarı olan alanlarda Olefini Ankara teknik servis sizlere kaliteli teknik servis hizmeti sunmaya devam etmektedir. Haziran ayında bir plazanın havalandırma ve klima sisteminin bozulma ihtimali bütün çalışanlar için bir kabustur diyebiliriz. Kabalık ofis ortamında klimanın olmayışı çalışanların konsantrasyonlarının bozulmasına ve şikâyet etmelerine sebep olabilmektedir. Ek olarak çalışmayan bir havalandırma sistemi kış günü çalışanlarınızın hastalanmasına sebep olabilir. Saatlerce bekleten, arayıp ulaşamadığınız teknik servisler korkulu rüyanız haline gelmiş olabilir. Bunlardan kaçınmak adına doğru teknik servis seçimi yapmanız, yaşayacağınız muhtemel sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Olefini servisi sizlerin memnun kalması için elinden gelen çabayı her gün özenle göstermektedir.

Sektöründeki kaliteli hizmet standartlarının farkında olan ve bu standartların üstünde hizmet vermeyi hedefleyen Olefini teknik servis sürdürülebilir gelişim hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteli hizmet noktasına önemli iki alt başlık olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada çalışan kadronun yeterliliği ve teknik servisin teknolojik birikimi önemli başlıklardır. Bu alanlarda gelişimini sağlamak adına Olefini teknik servis Ankara ekibinin yeterliliği için eğitimler vermektedir. Teknolojik altyapıyı korumak ve güncel olmasını sağlamak için gerekli yatırımlar yapılmaya devam edilmektedir.

Olefini teknik Servis İletişim

 Havalandırma sistemi, klima ve nem kontrol sistemi, hava perdeleri gibi ürünlerinizde yaşadığınız herhangi bir teknik aksaklık durumunda, ürününüzde meydana gelen arızanın sizi mağdur etmeden, zamanında çözülmesi adına Olefini teknik servis Ankara ile iletişime geçebilirsiniz.  Ankara Olefini servis sizlere alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bizimle iletişim kurmak için internet adresimizi ziyaret edebilir, Olefini teknik servis numarası üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22