İndesit Kombi Servisi

İndesit Kombi Servisi

İnsanların evlerinde en çok kullandığı, tüketim oranı oldukça yüksek olan sektörlerden biri olan kombi, beyaz eşya ve klima gibi ürünlerde sürekli olarak yeni modeller üretilmekte, piyasada birçok markanın farklı farklı modelleri ile karşılaşılmaktadır. İndesit kombi servisi de İndesit markalı tüm kombi ürünlerinin, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların ve klimaların, piyasaya sürülmüş olan oldukça fazla sayıdaki modelin satış sonrası desteği, bakımı, onarımı ve montajı gibi konularda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Firmamızdan alacağınız tüm kombi servisi hizmetlerinde tek seferde, sıkıntı/ sorun yaşamadan, akıllı çözümler sayesinde problemleriniz çözülecek ve mağduriyetiniz en kısa sürede çözülecektir. Kombi ürün modellerinde oldukça geniş bir çeşitlilik bulunmaktadır ve üretilen her yeni model bir önceki ürünlere göre daha farklı, ileri teknoloji ile, daha zengin özellik çeşitleriyle üretilmektedir. Bu gerekçeyle firmamız İndesit markalı tüm kombi, klima ve beyaz eşya ürünlerinin her modeli için özellikleri, değişim süreçlerini, bakım- onarım çalışmalarını, yenilikleri takip ederek, müşterilerin karşılaşabileceği tüm problemlere karşı alternatif çözüm seçenekleri üretmektedir.

Kombi Servisi Çalışmaları

İndesit kombi servisi olarak müşterilerimize en kısa sürede çözüm sağlamaya, acil destek hizmeti vererek mağduriyetlerini gidermeye çalışıyoruz. Servis iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçerek garantili, hızlı ve kalite standartlarında sağlanan kombi teknik servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İndesit markalı tüm kombilerin bakımları firmamızca özenle yapılmaktadır. Kombilerin uzun yıllar bakımsız şekilde çalışması kombilerin sağlıksız çalışmasına, peteklerin hasar görmesine ve daha fazla gaz tüketimine neden olacağı için mutlaka kombilerinize yıllık periyodik bakımlarını yaptırmalısınız.

Kombilerin tasarruflu ve verimli çalışabilmesi için kombi bakımının yanı sıra İndesit kombi servisi tarafından petek temizliği hizmeti de alınmalıdır. Petek temizliğini aksatmak, peteklerin tıkanmasına ortamı yeteri kadar ısıtamamasına, bu yüzden de daha çok gaz harcayarak maddi kaybın oluşmasına neden olacaktır. Firmamız kombi servisi çalışmalarını itinayla yapmakta, petek temizliğinde özel ilaçlar ile çalışma yapılmaktadır. Tüm çalışmalarımız garantili olup, müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet verilmektedir.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22