İndesit Eşya Servisi

İndesit Eşya Servisi

İndesit eşya servisi, tüm müşterilerine beyaz eşyanın yanı sıra klima teknik servisi olarak da hizmet vermektedir. Sunulan hizmetin kaliteli olması, müşterilere güvence vermesi ve konforlu kullanım sağlaması için tüm işlemler itinayla yapılır. İndesit markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın veyahut bulaşık makinesi ürünlerinden herhangi birinin arızalanması durumunda İndesit beyaz eşya teknik servis firmamızla iletişime geçerek en kısa sürede bizlere ulaşabilir ve sorunu hızlı şekilde çözmekle sorumlu olan teknik servis ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

İndesit Teknik Servisi Çalışmaları

İndesit bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın veya çamaşır makinesi eşyalarınızda karşılaşabileceğiniz sorunları bazıları şu şekilde sıralanabilir;

 1. İndesit buzdolabının ışıkları çalışmıyor.
 2. Buzdolabı soğutma problemi yaşıyor
 3. Buzdolabı buzlanmaya sebep oluyor
 4. Buzdolabı su akıtıyor.
 5. İndesit çamaşır makinesi kapağı kapanmıyor.
 6. Çamaşır makinesi kapak kolu kırıldı.
 7. Çamaşır makinesi içine su almıyor.
 8. İndesit çamaşır makinesi su boşaltmıyor.
 9. Çamaşır makinesi elektrik almıyor.
 10. Çamaşır makinesinin tamburu dönmüyor.
 11. İndesit bulaşık makinesi kirli bırakıyor.
 12. Bulaşık makinesi temizlemiyor.
 13. Bulaşık makinesi çalışmıyor, su almıyor, suyunu boşaltmıyor.
 14. İndesit fırına doğalgaz dönüşümü yapılacak.
 15. Fırın tüp-doğalgaz çevirimi yapılacak.
 16. Fırın çalışmıyor, ısı vermiyor.

Bu sorunlarla karşılaştığınızda indesit eşya servisi ile iletişime geçerek hizmet alabilir, sorundan en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için teknik ekibimiz alanında uzmanlaşmış ustalardan seçilmektedir.

Teknik Servis Hizmeti

İndesit teknik servisinden alınacak hizmette her türlü İndesit markalı ürünün sorununun çözümüne yönelik profesyonel yardım alınabilmektedir. Müşterilerimiz en kısa sürede sorundan tek seferde kurtulması, eşyalarını sağlıklı ve güvenli şekilde kullanmaya devam edebilmesi ve teknik servis hizmetinden en uygun fiyatlarla yararlanabilmesi için firma olarak alanında uzman ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

İndesit eşya servisi hizmetleri tamirat, bakım, onarım, montaj çalışmalarıdır. Daha kaliteli ve yenilikçi çözümler üretebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve müşteri memnuniyetinin artması için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamızla haftanın her günü, günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Mağduriyet yaşadığınız sorunu bildirmeniz üzerine firmamız uzman teknik servis ekibiyle sizinle irtibat kuracak ve kısa sürede sorunun çözümünü gerçekleştirecektir.

 

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22