Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Gerek kışın ısınma ihtiyaçlarımızı, gerek sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılayan kombiler, artık ülkemizde neredeyse her evde kullanılıyor. Evlerimizi sıcak tutup, kışın soğuktan korunmamızı sağlıyorlar. Ferroli marka kombiler de, kombiler arasında satış fiyatları, kalite ürünleri ve satış sonrası destek konusunda ön plana çıkıyor.

Ferroli Marka Kombilerin Bakımı

Her kombinin belirli şartlarda, periyodik bakımı gerekmektedir. Ferroli kombi servisi firmamız, kombilerin yazlık ve kışlık bakımlarını periyodik şekilde yapıp, kombinizin ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca periyodik dönemlerde bakımı yapılan kombilerin arızalanma olasılığı daha da düşmektedir. Böylece kombilerinizi yaz ve kış mevsimlerinde sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Neden Ferroli Kombi Servisi?

Ferroli kombi servisimiz, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran kombiler için, uygun fiyatlara hızlı çözümler üretmektedir. Geliştirdiği analitik çözümler ile müşterilerinin kombilerinin daha uzun süre ömürlü olması sağlanmaktadır. Uzman personeli, edindiği deneyim ve tecrübeler ile kombi tamiri işlemlerini en pratik yöntemler ile yapmaktadır. Ferroli kombi servisi yapmak için oluşturulmuş uzman ekibimiz, müşterilerin tamiri gerektiren veya bakımı gelen kombilerini zamanında teslim etmektedir.

Randevu İşlemleri

Arızalı veya bakım yaptırmak istediğiniz kombiniz için çağrı merkezimizden, size en uygun zaman için randevu talebi oluşturmanız yeterlidir. En uygun zamanınızda tecrübeli saha elemanlarımız ziyaret edip gerek yerinde, gerekirse de arızalı kombinizi teslim alacaktır.

Onarım ve Bakım Süreci

Kombi bakım işlemleri, ev veya iş yerlerinizde en uygun ve en hızlı şekilde yapılmaktadır. Arızalı olan ürünler için kullandığımız son teknoloji cihazlar ile arızaya hızla müdahale etmekteyiz. Eğer arızalanan kombi ürününüz, yerinde tamire uygun değilse, teknik servisimizde tamir edilmek üzere teslim alınacaktır. Teslim aldıktan sonra, arıza tespiti yapılıp, değişim gerektiren parça var ise değiştirilip en performanslı şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Uzman kadromuz ve deneyimli ekiplerimiz ile haftanın her günü siz değerli müşterilerimize yılmadan hizmet vermekteyiz. Ferroli marka kombide yaşadığınız her türlü problem ve bakımlar için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz kombi modelinize göre, size en uygun çözümü sunmak için hizmet vermektedir.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara