Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi

Eca kombi servisiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızda firmamızdan destek alabilirsiniz. Kombinizin, kurulum, temizlik, arıza gibi gereksinimlerini bize bildirin ve en hızlı şekilde size ulaşalım. Deneyimli ekiplerimizle tüm ECA kombi servisi hizmetlerini evinize kadar getiriyoruz. Sorununuza bildirmek veya bilgi almak için hemen www.444yetkiliservisiara.com üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Arıza kaydınız oluşturulduktan sonra kısa sürede sorununuz giderilmiş olacaktır. Kombi servisimizin çok çeşitli hizmetleri vardır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombi bakımı hizmeti Eca kombi servisi tarafından verilmektedir. Kombinizin belirli aralıklarla bakıma ihtiyacı vardır. Kombi bakımı, kombinizin gerekli ayarlarının yapılması ve iç parçalarının temizlenmesini içerir. Yılda en az bir kez kombi bakımı yaptırmanız gerekir. Kombi bakımı yapılmazsa, kullanılan kombiden yeterli verim alınamaz. Kısa sürede kombinizin kullanım ömrü dolar ve tasarruf sağlanamaz. Bu sebeple kombi bakımınızı ihmal etmemenizde önem vardır. Kombi bakımınız yılda bir kez kombi uzmanları tarafından yapılmalıdır. Evde kendiniz kombi bakımı yapmaya kalkışmayınız. Kombi bakımı sadece temizlik işlemi değildir. Bu bakımla ileride oluşabilecek arızalar önlenir.

Kombi Bakımının İçeriğinde Neler Vardır?

  • Kombi içindeki su tahliye edilir.
  • Yanma odası içindeki pislik temizlenir.
  • Genleşme tankı hava ölçüleri düzenlenir.
  • Brülör temizliği yapılır.
  • Fan çalışması denetlenir ve temizlenir.
  • Kombinin suyu doldurulur.
  • Gaz testi yapılır ve yeniden doldurulur.
  • Kalorifer dönüş filtresi temizlenir.
  • Tüm parçalar tekrar yerleştirilir ve kombi kullanıcıya teslim edilir.

Eca kombi servisi tüm bakım ve arıza giderme işlemlerinde daima orijinal parçalar kullanır. Güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışıyla hizmeti kapınıza kadar getirir. Tamir ve bakım fiyatlarımız arızanıza ve ürün yaşınıza göre değişiklik göstermektedir. Bilgi almak ve arıza kaydı oluşturmak için web sitemizdeki iletişim bölümünden telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Arıza durumlarında kombinize müdahale etmemeniz ve bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır. Ayrıca kombi temizleme işleminizde lütfen parçaları kendiniz sökmeyiniz ve yetkili birimden destek alınız. Kombi bakımı profesyonel kişiler tarafından, gerekli güvenlik önlemleri alınarak yapılmalıdır.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara