Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Kombilerin uzun yıllar kullanılması ve arıza ile karşılaşılmaması için belirli aralıklar ile bakım ve kontrollerinin teknik servislere yaptırılması gerekmektedir. Firmamız 444 Teknik Servis olarak  Demirdöküm Kombi Servisi hizmetini büyük bir titizlikle yapmaktadır.  Firmamız Teknik Servis hizmetini  deneyimli ve eğitimli teknik kadromuz ile birlikte  kombi arıza giderme,  bakım yapma gibi pek çok  işleri müşterilerine  7/24 teknik servis hizmeti  olarak sunmaktadır. Sizde profesyonel bir kadroyla çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Bakım Ve Kontrolü

Kombi bakımı ve kontrolü gaz kaynaklı  ya da ısıtma kaynaklı olumsuz durumların önüne geçilmesi adına önem teşkil etmektedir. Özellikle kış aylarında yüksek gelen faturaların önüne geçmek adına tüketiciler için  kombi bakım ve kontrolü çok önemli olacaktır.  Kombi bakım ve kontrolü sağlanırken birçok parçanın kontrolü sağlanması  gerekmektedir. Öncellikle kombide yer alan alev haznesinin temizlenmesi ve haznede yer alan gözeneklerin açılması gerekmektedir. Daha sonra fon motorunun  temizlenmesi, ateşleme müşürünün temizlenmesi gibi pek çok parçanın kontrol edilip tamirinin ve temizlenmesinin yapılması gerekmektedir. Ayrıca kombinizde yer alan  geri dönüşüm filtrelerinin tıkanması peteklerinizin istediğiniz gibi ısınmasını engelleyecektir. Siz de bu durumda petekler ısınmadığı için dereceyi artırırsınız ve bunun sonucunda da yüksek fatura bedelleriyle karşılaşırsınız. Hem tehlikeli durumların önüne geçilmesi hem de ekonominiz için kombi bakım ve kontrollerinin ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Kombi Yetkili Servisi

Güvenliğiniz ve bütçeniz için kombi kontrol ve bakım işleri belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Bunun için doğru teknik servis firmasıyla çalışmanız hem doğru teknik destek için hem de bütçeniz için çok önemlidir. Firmamız Demirdöküm Kombi Servisi olarak uzun yıllardır müşteri memnuniyeti için büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Kombi modellerine uygun teknik servis imkanı sunan firmamız tam donanımlı mobil araçlarımız yardımıyla ve eğitimli uzman kadromuzla kombi bakım ve arızalarınızı sorunsuz çözmektedir. Siz de alanında uzman bir kadroyla ve uygun fiyatlarla kombi bakım ve kontrollerinizi yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara