Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Kombilerin yıllık bakımlarının belirli dönemlerde yaptırılması gerekmektedir. Özellikle kış dönemlerinde ısınmanın engellenmemesi için düzenli kontrollerin yapılması çok önemlidir. Ayrıca düzenli kombi bakımı ve kontrolü elektrik ve doğalgaz tasarruf açısından da önem arz etmektedir. Bosch kombi servisi hizmetini veren firmamız büyük titizlikle kombi servis hizmetini yerine getirmektedir. 7/24 teknik servis hizmeti sunan firmamız uzun yıllardır müşteri memnuniyeti için özveriyle çalışmaktadır.

 

Kombi Bakım Ve Kontrolü

Kombi bakım ve kontrolü sırasında yapılması gerekenler;

  • Kombinin daha iyi çalışması için gaz basınlarının kontrollerinin sağlanması gerekmektedir.
  • Eşanjör, filtreler, fan ve brülör gibi tüm parçaların temizliğinin yapılması gerekmektedir.
  • Varsa arızalar giderilmelidir.
  • Kombi bakım ve kontrolünün yapılması olası gaz kaçaklarının ve elektrik kaçaklarının önüne geçmek adına çok önemlidir.
  • Kombi bakım ve kontrolünün yapılması peteklere çekilen suyun kirlenmesinin önüne geçecektir.
  • Kombinin genel ayarlamalarının herhangi bir arıza ile karşılaşılmaması için kontrol edilmesi gerekmektedir.
  • Isıtma sistemi basıncı kontrol edilmelidir.

Bahsettiğimiz kontrollerin yapılması olası  bir ev kazasının önüne geçilmesi adına çok önemli olacaktır. Ayrıca kış aylarınızda evinizin sıcak kalması sağlığınızın olumsuz etkilenmesinin önüne geçilecektir. Sizde profesyonel bir kadroya kombi bakım ve kontrol işlemlerinizi yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

 

Kombi Yetkili Servisi

Hem güvenliğiniz için hem de ekonominiz için kombinizin kontrol ve bakım işlerinin belirli dönemlerde yapılması gerekmektedir. Kombinizin  kontrolü ve bakımının sağlanması için doğru teknik destek firmasıyla çalışılması gerekmektedir.  Firmamız Bosch kombi servisi olarak kaliteli hizmet sunarken uygun fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tam donanımlı mobil araçlarıyla ve eğitimli personeliyle kombi bakım ve  arıza işlerini sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Gerekli parça değişim işlemlerinde orijinal parça kullanan firmamız bu hizmeti sunarken müşterilerine bir yıl garanti güvencesi vermektedir. Ayrıca firmamız kombi bakım ve tamir işlerinizi evlerinizde yerine getirmektedir. Gerekmedikçe atölyeye götürmemektedir. Sizde alanında uzman bir personelle ve kurumsal firmadan kombi bakım hizmetini almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz ve çağrı merkezi personellerimiz aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara