Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Çoğu beyaz eşyanın garanti süreleri bittikten sonra bozuldukları bilinmektedir. Her beyaz eşyanın belirli bir sağlıklı kullanım süresi vardır. Kullanım sıklığına ve ürünün markasına göre ürünün kullanım ömrü değişebilir. Belirli parçalarda aşınma veya kireçlenme bu kullanım ömrünü kısaltır. Tüm makinenizi değiştirmek yerine bir teknik servisle iletişime geçip arızalanan parçayı değiştirebilirsiniz. Bosch Beyaz Eşya Servisi aynı yöntemle çalışmaktadır. Aldığınız beyaz eşya markasıyla çalışan teknik servisle görüşmenizde önem vardır. Yedek parçalar markadan markaya değişiklik gösterirler.

Bosch Beyaz Eşya Servisi İletişim

Diğer pek çok markada olduğu gibi bosch markasında da yetkili servi hizmeti vermekteyiz. Tüm bosch maka beyaz eşyalarınızda yaşanan sorunlar için teknik servisimizden randevu alabilir evinize çağırabilirsiniz. Gerekli iletişim bilgilerine https://444yetkiliservisara.com adresimizden ulaşabilirsiniz. Doğru teknik servisle çalışmak beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü fazlaca etkiler. Teknik servisler dışında farklı adreslerden alınan yan sanayi yedek parçalar beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü azaltabilir. Teknik Servis profesyonel çalışır ve etkili hizmet verir.

Yetkili beyaz eşya servislerinde sabit fiyat ile hizmet verilmektedir. Bosch beyaz eşya servisi dışında farklı bir yerden hizmet alırsanız daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz, üstelik yanlış bakımlar yapılan  beyaz eşyalarınız da kullanılamaz duruma gelebilir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buz dolabı, ankastreler ve fırın gibi beyaz eşyalar teknik servisler kapsamındadır. Tüm bu beyaz eşyalar için beyaz eşyanın kendi teknik servisiyle iletişime geçmeniz gerekir. Tüm kurumsal markaların geniş kapsamlı bir müşteri hizmetleri ağı vardır. Teknik servisleri, müşteri hizmetlerinin bir parçası olarak görebilirsiniz. Teknik servisimize telefon ya da web sitemiz ile ulaşıp kendi arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. En yakın Teknik Servis, en kısa sürede evinize kadar gelip güvenli hizmeti sağlayacaktır.

Beyaz eşya servisleri, gerekli gördükleri durumda, beyaz eşyanızı aynı gün evinizde tamir edebilir. Ancak uzun süreli işlemler için beyaz eşyanız teknik servisçe başka bir alana nakledilebilir. Evinizden alınan beyaz eşyalar tüketici kanunları gereğince tam zamanında evinize geri getirilmektedir.

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22