Baxi Teknik  Servisi

_

Son dönemlerde kalitesiyle ön plana çıkan Baxi ürünleri, ne kadar kaliteli de olsa baxi teknik servisi ihtiyacı ortaya çıkarabilmektedir. Kombinin durduğu konum, kullanım miktarı, temizlik durumu gibi konular kombinizi zaman içerisinde yıpratabilmektedir. Baxi servisi sizi bu yıpranmalardan kurtaracak çözümler sunan profesyonellerden oluşmuş bir ekiptir. Ekibimiz uzman personellerden oluştuğu gibi kaliteli ekipmanlardan yararlanmaktadır. Bu sayede sorunlarınız tamamen çözüldüğü gibi uzun süre boyunca bu sorunlarla tekrar karşılaşmamanız sağlanacaktır.

image
image

Baxi teknik servis

Kombilerin bakımı ve onarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalar göz ardı edildiği taktirde ileride ciddi sorunlara sebep olabilmektedir. Böyle can sıkıcı durumlarda kalmamak için mutlaka baxi teknik servis olan yerlerden destek almak gerekir. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından alınacak olan kombi teknik desteği sizlere yarar sağlamaktan daha çok zarar verecektir. Kazalara davetiye çıkan tecrübesiz kişiler sizler için risk arz etmektedir.

Günümüzde artık hemen hemen her evin ısıtması kombilere dayanmaktadır. Kış aylarında baca temizliğinin aksatılması, kombinin fazla zorlanması gibi durumlar kombilere zarar vermektedir. Kışa girilmeden önce kombi bakımı baxi teknik servis tarafından yapılmalıdır. Bu sayede oluşabilecek sorunlar daha oluşmadan çözülmüş olur ve kış aylarının dondurucu soğuklarından kaçılmış olur.

Elbette sorunun çözümlenmesi kadar ne kadar hızlı bir çözüm sağlandığı da önemlidir. Baxi Ankara teknik servis bayii olarak sizlere en uygun çözümleri en hızlı şekilde sağladığımız gibi yüksek kaliteli hizmeti de göz önünde bulunduruyoruz. Baştan savma yapılan işlerin sonucu felaketle biten kazalara davetiye çıkardığının farkındayız. Ailenizin güvenliğini ve sağlığı korumak bizim işimiz.

Baxi teknik servis Ankara iletişim

Baxi teknik servis Ankara içerisinde talebi rahatlıkla karşılayabilecek ekibe sahiptir. Ankara Baxi servis bünyesinde çalışan personeller işlerini son terece titiz ve usta bir şekilde yapmaktadırlar. Kazandıkları deneyimleri ekip arkadaşlarıyla paylaşarak gittikçe büyüyen bir aile olmaktan gurur duyuyoruz.

Sitemizde bulacağınız baxi servis numarası ile bizlerle rahatlıkla iletişime geçerek kombi ile alakalı sorunlarınızı en hızlı şekilde neticelendirebilirsiniz. Teknik servisimiz ve hizmetimiz, Ankara’da sizlere bir telefon kadar yakın.

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22