Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik televizyon Servisi ihtiyaçlarınızda 444yetkiliservisara.com olarak hizmet vermekteyiz. Televizyonlarda yaşanan her türlü soruna anında çözüm bularak arızayı gidermekteyiz.

Televizyonlarda Yaşanan Arızalar

TV’lerde en sık yaşanan arızalardan biri ekrana görüntü gelmeme sorunudur. Bütün elektrik bağlantılarının açık olmasına rağmen, görüntü gelmiyorsa Teknik Servis hizmetimizden yararlanarak sorunu çözebilirsiniz. Bazı durumlarda TV çalışmasına rağmen sinyal yok(no signal) uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum TV’ye uydudan yayın gelmediğinin göstergesidir. Öncelikle uydunuzun açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uydudan kanal taraması yaptığınızda sorun çözülebilmektedir. Eğer komşularınızda da yayın yoksa genel TV altyapısında bir sorun var demektir. Eğer karasal yayın kullanıyorsanız anten kablolarınızı kontrol etmelisiniz. Hiçbir çözüm bulamazsanız Arçelik televizyon Servisi Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kanallarda Sinyal Yok Uyarısı

Bazı kanal yayınlarında kanallardan kaynaklanan sebeplerle kesinti yaşanmaktadır. Bu bazen yayının tamamen giderek sinyal yok uyarısı gelmesi bazen de yayında seste cızırtı, görüntüde kesiklikler olması şeklinde yaşanabilir. Bu durum kanalların yayın probleminden kaynaklanabilir. Ayrıca fırtınalı ve yağmurlu havalarda bu problemler yaşanabilir. Bunlar geçici olup fırtına dindiğinde ya da kanal yayını düzeldiğinde normale döner, Fırtına ve yoğun kar yağışı durumlarında TV sistemlerinizde kalıcı hasar olması durumunda 444yetkiliservisara.com olarak hizmet vermekteyiz.

Kendi Kendine Kapanma Sorunu

Bazı televizyonlar bir süre çalıştıktan sonra kendi kendine kapanabilmektedir. Bu noktada TV’lerde bulunan kapanma saati özelliği devreye giriyor olabilir. Belli bir saatte kapanmaya programlanan TV, o saat gelince kendini kapatır. Eğer bu durum yoksa TV’de aşırı ısınma meydana gelmiş olabilir. Aşırı ısınmaya bağlı otomatik kapanma yaşanması halinde, TV’de yer alan devrelerin Arçelik televizyon Servisi tarafından kontrol edilerek ihtiyaç halinde değişimi gerekebilir.

Ekranda Çizgi Oluşması Sorunu

Ekranda çizgi oluşma sorununda, problemin ekrandan mı yoksa TV içerisinde yer alan bir arızadan mı kaynaklandığının tespit edilmesi gerekir. Bu nedenle doğru tespit için Teknik Servis desteği alabilirsiniz. Bunların dışında cihazlarınızda meydana gelecek her türlü arıza konusunda gereken desteği sağlamaktayız.

 

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara