Arçelik Teknik Servis Ankara

_

Arçelik, dünya çapında beyaz eşya, elektronik aletler, küçük ev atletleri ve mutfak eşyaları alanında ilk akla gelen ilk şirketlerden olup, 30 binden fazla çalışanı ve 20’den fazla üretim tesisi ile varlığını sürdürmektedir.  Merkez üssü İstanbul/Türkiye’de bulunmaktadır. Arçelik, 1955 yılında İstanbul Sütlüce’de kurulan ilk Arçelik A.Ş, daha sonra ilk çamaşır makinesini 1959 yılında üretti. Daha sonra 1960 yılında Türkiye’nin ilk buzdolabını üreten Arçelik kısa sürede tercih edilen ve saygı duyulan bir marka haline geldi. Türkiye’nin lider, Avrupanın ise neredeyse ikinci büyük şirketi olan Arçelik, 150’ye yakın ülkeye ürün ve hizmetlerini sunmaktadır. 15 Ar-Ge ofisi ve 2000’e yakın çalışanı ile Arçelik, tüm ürünleri teknoloji ile buluşturarak geleceği daha da kolaylaştıracak çalışmalara imza atmak için çalışmaktadır. Arçelik teknik servisi ve bünyesinde barındırdığı 30 bin çalışanı ile tüm kullanıcılarına maksimum verimi sağlamayı amaçlamıştır. Arçelik servisi tamamen güvenli olup kullanıcılarına eşit davranmayı ve hiçbir konuda mağdur etmemeyi ilke edinmiştir.

image
image

Arçelik Teknik Servisleri Ne İş Yapar?

Öncelikli çalışma alanları olarak gıda, hijyen, sensörler, ileri mikro fiber üretimi, veri analitiği, uzaktan kontrol edilebilen erişim protokolleri ve siber güvenlik ile alakalı çalışmaları sıralayabilmek mümkün. Ürettikleri ürünlerde ve tüketici elektroniği sektöründe dayanıklılığa önem veren Arçelik, kendini geliştirerek ve sektörü geliştirerek, dijitalleşen dünyada hanelerin ve şirketlerin bir numaralı çözüm ortağı olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. Üstelik Arçelik, sürdürülebilirlik temelinde inşa ettiği kurum kültürünü güçlü finansal yapısı ile birleştirerek teknoloji, kalite ve toplumsal fayda temelinde hayata geçirdiği çalışmalarının da katkısıyla 2018 yılında da büyümesini sürdürerek 856 milyon TL net kara imza atmıştır. Arçelik geleceğe yönelik beklenti ve icraatları olarak 2020 ve sonrası için faaliyetlerini ankastre ve küçük ev aletlerindeki yeniliği ve güçlü bir yapıya sahip olmaları için çalışmalar yapmayı yüksek haline standartları içerisinde uygulamayı ve genişlemeyi amaçlamaktadır. Arçelik servisi, ürünlerinde A+++ enerji sınıfına göre %40,hatta %50 ye varan enerji tasarrufu sağlamak ve verimli ürünleri pazarında barındırmayı hedeflemektedir.

Beyaz eşya adına önemli gelişmelerin öncülüğünü yapmış olan Arçelik, Arçelik teknik servis ve Arçelik teknik servis arayışı açısından da oldukça büyük öneme sahip olacak çalışmalar ve yenilikler yapmıştır. Tüm Türkiye’de Arçelik teknik servisi bulunmaktadır.  Arçelik, ürünler ve ürünlerin bakımı konusunda kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Arçelik Sitesinden Neler Öğrenebilirim?

Arçelik.com.tr adresi üzerinden aklınızda takılan tüm sorulara yanıt bulabilmek mümkün. Sıkça sorulan sorular kısmında ürününüzle alakalı her problemi ücretsiz bir şekilde bulabilir ve çözüm yollarını edinebilirsiniz. Ürün tanıtım videolarını izleyerek ürün hakkında kendinizce bir karar verip ona göre tercih yapabilir veya uzman yardımları ile ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Arçelik teknik servis Ankara, Arçelik teknik servis numarası gibi merak ettiğiniz tüm soruları arçelik.com.tr adresi üzerinden ücretsiz bir şekilde öğrenebilir veya yine arçelik.com.tr adresi üzerinden şehrinizdeki size yakın en yakın Arçelik teknik servis şubesini bulup şubeye giderek sorularınızı yönlendirebilirsiniz. Arçelik teknik servis açısından oldukça deneyimli kadrosu ile bozuk veya iade etmek istediğiniz ürünlerinizi alıyor ve Tüketici Hakları bildirgesi doğrultusunda inceleyerek iade veya değişim olması gerektiğine karar veriyor. Kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan Arçelik teknik servis, kullanıcılarını mağdur etmemek için büyük çaba sarf etmektedir. Arçelik teknik servisi olarak tüm ürünler mevzuat gereği sağlanması gereken garanti koşullarını karşılamak koşuluyla ithalatçı garantisinde olmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bir şekilde dağılan Arçelik teknik servis ağı ile tüm ürünlerin garanti, onarım ve bakım hizmetleri tam anlamıyla yerine getirilmektedir. Eksik veya tamir edilmemiş, bozuk bir ürünle karşılaştığınızda ürününü koşulsuz geri iade etmekte kullanıcıların hakkıdır. Ankara Arçelik servis ve Arçelik Ankara teknik servis numarası gibi onlarca soruyu tek tıkla internet üzerinden görüntüleyip Arçelik hakkında bilmek istediklerinizi gönül rahatlığı ile isterseniz arçelik.com.tr üzerindeki canlı destek hattına, isterseniz de sitede bulunan iletişim numaralarını arayarak ücretsiz bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcıları sorunlarına karşı her türlü detayı düşünen Arçelik, site içerisinde bulunan Sıkça Sorulan Sorular kısmında beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden su arıtmaya kadar kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını sizler için yanıtlamaktadır. Teknik detaylar ve her türlü soruların ve cevapların yer aldığı sıkça sorulan sorular kısmından kullanıcılar ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektedir.

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22