Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Firmamız Arçelik kombi servisi olarak sizlere her türlü kombi sorununuzda yardımcı olmaktadır. Kombi montajdan itibaren 7/24 kombi destek hizmeti vermekteyiz. 444 Yetkili Servisi Ara olarak sizlere güvenilir ve garantili yardım sunmaktayız. Klima alanında uzun süredir sektörde yer alan firmamız tamamen profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Bakım ihtiyacı olan tüm Arçelik klimaların bakımını yapmaktayız. Ayrıca arıza bildirimi yapıldığında aynı günde onarım gerçekleştiriyoruz. Arıza tespit işlemlerinin tamamı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Bakım ve Destek

Kombi özellikle bir evde olmazsa olmaz araçlardan biridir. Isınmayı, sıcak su tüketimini ve ocak kullanmayı kombi sağlar. Bu nedenle günümüz şartlarında kombi kullanmak şarttır. Firmamız kombi onarım konusunda sizlere destek vermektedir. Arçelik kombi servisi gibi alanında başarılı markaların kombi servisini gerçekleştiriyoruz. Kombi montajının yapılması, kombi tamir edilmesi, değişir parçalarda hasar olması sonucu parça değişimi gibi işlemlerin tamamı garantilidir. Çevreci ve doğa dostu olan işletmemiz güncel bilgileri takip ederek son teknoloji desteği sağlar. Sertifika sahibi olan uzman ekibimizin sağladığı destek sonucu kombi kullanımında bir problem yaşanmaz.

Herhangi bir doğalgaz sızıntısı olması halinde yaşadığınız alanda çok büyük sorunlar meydana gelebilir. Bu sorunların ve can kayıplarının yaşanmaması için rutin olarak kombi servis desteği almanız tavsiye olunmaktadır. Rutin kombi bakımı yaptırdığınızda herhangi bir arıza durumunu kolayca ön görebilirsiniz. Kombinin sıcak su vermemesi, ateşlenmemesi gibi önemli sorunlar rutin kontrollerde tespit edilerek önüne geçilebilecek sorunlardır. Bu sorunları ani ve zor bir zamanda yaşamaktansa önceden servis ile önlemini alabilirsiniz. Yaşanabilecek herhangi bir Arçelik kombi arıza durumunda Arçelik kombi servisi olarak sizlere destek sağlıyoruz.

Kombi bakımı yaptırdığınızda yeni bir kombi almanıza gerek kalmaz. Eski kombiniz servis bakımından sonra ilk aldığınız gün gibi yenilenir. 444 Teknik Servis olarak sizlere kombi bakımı, kombi servisi, kombi destek sağlama konularında yardımcı oluyoruz. Kombi ile ilgili her türlü servis hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22