ALTUS Teknik Servisi

_

Teknolojinin gelişmesiyle elektronik eşya piyasasında oluşan rekabet artmış, her bir firma en iyi olabilmek için adeta birbirleriyle yarışır hale gelmiştir. Bu bağlamda ortaya sağlam ve kaliteli ürünler çıkaran Altus teknik servis gibi firmalar, her yıl binlerce ailenin hayatına dokunabilmektedir. Fakat aldığınız elektronik aletler elektrik aksamlarıyla çalıştıkları için bazı durumlarda parça konusunda arıza verebilmektedirler. Bu konuda uzman ekibiyle her ürün için yedek parça oluşturan Altus servisi, siz değerli müşterimizin her türlü sıkıntısını giderebilmek için 7/24 faaliyet göstermektedir. Ürün marka ve modelleriniz her ne olursa olsun orijinal yedek parçalarımızı teknik servis bazında hizmetinize sunabilmekteyiz. Sizde ülkemiz çapında üretilen en kaliteli orijinal yedek parçalara sahip olmak istiyorsanız Altus teknik servis Ankara ekibine çağrı merkezimiz aracılığıyla kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

ALTUS BAKIM HİZMETİ

Altus teknik servis firması tarafından her marka ve model elektronik ürünlere sunulan bakım hizmetleri, satın aldığınız elektronik cihazların ömrünü ve sağladığı performansı arttırabilme özelliğine sahiptir. Öyle ki her cihazınız için belirli aralıklarla yapılan bakımlar, firmamız garantisi kapsamında bulunmakta ve sorun çıkması halinde ücretsiz değişim imkanı da sağlanmaktadır. Günümüzde her bütçeye uygun özelliklerle hizmet vermekte olan Altus teknik servis Ankara, cebinizi yakmadan gerekli müdahalelerin yapılmasını sağlamaktadır. Sizde en uygun ve kaliteli bakım hizmetlerini kullandığınız elektronik eşyalar için talep etmek istiyorsanız uzman ekiplerimize resmi sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

image
image

ALTUS MONTAJ HİZMETİ

 Altus Ankara teknik servis üzerinden satın alınan ürünlerden üst düzey verim alabilmek ve uzun ömürlü bir kullanım için dikkat edilmesi gereken ciddi hususlardan biri de sağlanan montaj hizmetleridir. Evlerde kullanılan cihazların bulundukları ortama göre dizayn edilmesi ve insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde kurulması, Ankara Altus servis hizmetlerinin esaslarından biri olarak gösterilmektedir. Bu bağlamda yıllardır ülkemiz çapında en kaliteli montajlama uygulamalarından birini gerçekleştiren Altus servis Ankara, estetik ve verimlilik anlamında sizler için en uygun tercihleri yapabilmektedir. Bu sayede ürünlerinizden herhangi bir arıza belirtisi görmeden uzun süre kullanabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Son olarak uzman ekiplerimiz tarafından yönetilen Altus teknik servis numarası çağrı biriminin montajlama talepleriniz için 7/24 faaliyet gösterdiğini de belirtmekte fayda var.

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22