Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Servisi

Alarko, Alarko Holding tarafından 1954 yılında kurulan bir kolektif şirkettir. Alarko markası birçok farklı ürünü bünyesinde barındırır. Bunlardan biride kombilerdir. Sunulan kombi modelleri içerisinde yoğuşmalı ve çift yoğuşmalı kombiler de bulunmaktadır

Her marka ve üründe olduğu gibi Alarko markasında da teknik arızalar oluşabilmektedir. Bu arızalar kullanıma bağlı ve kurulumuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Meydana gelen arıza durumlarında ise teknik servisler devreye girmektedir. Alarko kombi servisi olarak faaliyet gösteren firmamız işlerini yetki belgesiyle üretmektedir. Türü fak etmeksizin tüm Alarko kombi modellerinin bakım ve onarım işlemi donanımlı personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Teknik Servis

Tüm teknik servislerimiz kombi montajı gerçekleştirilmeden önce ücretsiz keşif yapmaktadır. Bu ücretsiz keşif evinizde kombinizin nereye takılacağını belirlemek ve gerekli sistemin kurulu olup olmadığını öğrenmek için yapılır. Teknik servisimiz, kombinizi alımı ve takımı bittikten sonra sizinle bağlantısını kesmemektedir. Çünkü kombinin belli bir düzenle korunması ve denetlenmesi gerekmektedir. Kombi bakımınızı her zaman düzenli yaptırmalısınız çünkü en küçük bir arıza sizin için gerişi dönmeyen sonuçlar yaratır.Ani arıza durumlarında ise teknik servislerimize web sitemizdeki iletişim kanallarından  ulaşabilirsiniz.

Alarko kombi servisi 7/24 hizmet vermeye hazır durumdadır. Ayrıca teknik servisimizi arayarak sorunu anlatabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Alorko kombi, birden fazla modelde kombi satışı sağlar. Bu satışlar sırasında sizlere bilgi verir ve eviniz için en doğru tercihi yapmanıza yardımcı oluruz. Hizmet ve satış öncesi olası bütün aksilikleri sizlerle paylaşılır. Özellikle onayınız olmadan hiçbir işlemi başlatmayız. Çünkü en önemli şey bizlere güven duymanızdır. Servislerimiz kombi takım ve onarım ile birlikte pompa ve wrf için bakım çalışmaları da yürütürler. Teknik servisimiz gayet makul fiyatlarla hizmet verir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Teknik servisimiz işlemleri tamamladıktan sonra sizlere gerekli açıklamaları ve bilgilendirmeleri her zaman yapar. Arıza durumlarında kullanılan yedek parçalar orijinal olmakta kesinlikle yan sanayi ürün kullanılmamaktadır. Kombinizin uzun ömürlü kullanımının olması için her türlü bakım ve onarım işleminin yetkili firmalarca yapılması önem teşkil etmektedir.

Teknik Servis hizmeti almak ister misiniz?

Hemen, şimdi bize ulaşın!

Teknik Servis Hattı: 444 4 787 Tıkla Ara