AİRWALL Montaj  Servisi

_

Airwall servisi tarafından satın aldığınız montaj hizmetleri, yeni aldığınız elektronik aletlerden alacağını verim ve performans konularını etkileyen önemli hususlardır. Aynı zamanda cihazınızın estetik duruma da montajlama sırasında titizlikle ayarlanmalı ve en uygun bölge seçilmelidir. Aksi taktide bilinçsiz ve başarısız uygulamalar neticesinde cihazlarınızda arızalar oluşabilir ve düşük performansları yükseltebilmek adına cebinize oldukça yüklenebilirsiniz. Bu bağlamda yıllardır en kaliteli montaj işlemlerini siz değerli müşterilerimiz için sunan Airwall teknik servis, sahip olduğunuz elektronik aletlerle ilgili başınıza gelebilecek her türlü olumsuz senaryoyu devre dışı bırakabilmektedir. Sizde aldığınız ürünlerine montaj işlemlerinin en kısa ve uygun süre içerisinde gerçekleşmesini istiyorsanız çağrı merkezimiz üzerinden Airwall teknik servis şirketimize erişim sağlayabilirsiniz.

 

 AİRWALL SERVİS ÖNCESİ HİZMET

Arızalanan cihazlarınız kimi zaman inatçı sorunlarla karşınıza çıkabilmektedirler. Bu gibi durumlarda kendi çabalarınızla tamirat işine kalkışmanız, hem ürünün hem de kendi sağlığınız açısından oldukça risk taşıyan işlemlerden biridir. Servis çağırmadan önce bilmeniz gereken en temel bilgilerden biri, elektronik cihazla ilgili arıza konusu öğrenmektedir. Bu sayede sizlerin yardımınıza daha hızlı bir şekilde ulaşabilmemiz mümkün olmaktadır. Airwall teknik servis Ankara kapmasında talep öncesinde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise ürünlerin elektrikle hiçbir bağlantısının kalmamasıdır. Aksi durumlarda kötü sonuçlara yol açacak durumlara maruz kalabilmeniz içten bile değildir. Arızalanan cihazlarınız için Airwall teknik servis Ankara birimimize ulaştığınız ilk andan itibaren sıralanan hususlarla beraber bilmeniz gereken birçok detay sizlere iletilecektir. Bu bağlamda firmamız üzerinden servis işlemleri öncesinde bile hizmet alabilmek için resmi sitemize veya Airwall teknik servis numarası üzerinden çağrı merkezimize erişim sağlayabilirsiniz.

image
image

AİRWALL BAKIM HİZMETİ

 

Elektronik aletlerde önemli olan bir diğer ayrıntı ise Airwall servis Ankara firması düzenli periyotlarla bakımlarının gerçekleştirilmesidir. Çoğu zaman yeni alınan ürünlerin dahi kısa zaman içerisinde Airwall Ankara teknik servis tarafından bakımlarının tamamlanması, verimlilik açısından hayati önem taşımaktadır. Bu bağlamda yıllar boyunca milyonlarca aileye elektronik aletleri için bakım hizmeti vermiş olan firmamız, aynı çizgiden sapmadan kullanmakta olduğunuz eşyalarınız için en performanslı bakim hizmetlerini sunabilmektedir. Sizde satın almış olduğunuz elektronik aletlerinizden en yüksek performansı alabilmek ve ürünlerinizin verim kapasitesini en yüksek düzeye çekebilmek için Ankara Airwall servis üzerinden düzenli olarak cihaz bakımı talep edebilirsiniz.

Teknik Servis Hattı: 0850 302 22 22